Bestsellery
Filiżanka ceramiczna
Filiżanka ceramiczna

42,00 zł

Spodek do filiżanki
Spodek do filiżanki

36,00 zł

Syrop malina z cytryną i imbirem
Syrop malina z cytryną i imbirem

12,00 zł

szt.
Podaruj CAŁY OBIAD
Podaruj CAŁY OBIAD

22,00 zł

szt.
Kubek ceramiczny 250 ml
Kubek ceramiczny 250 ml

49,99 zł

Konfitura z pomarańczy
Konfitura z pomarańczy

11,50 zł

szt.
Syrop żurawinowy
Syrop żurawinowy

10,00 zł

szt.
Pomarańcze w syropie z cynamonem
Pomarańcze w syropie z cynamonem

12,00 zł

szt.
Świeca "ZMYSŁOWOŚĆ"
Świeca "ZMYSŁOWOŚĆ"

25,00 zł

szt.
Cytryny w syropie z lawendą
Cytryny w syropie z lawendą

12,00 zł

szt.
Syrop z czarnego bzu
Syrop z czarnego bzu

12,00 zł

szt.
Po prostu Chrzan
Po prostu Chrzan

10,00 zł

szt.

Zawieszony obiad

Właśnie dzisiaj - tutaj dzięki tej stronie i tej pozycji w naszym sklepie możesz ufundować dla kogoś posiłek! To wielki i piękny cel, nie wspominając już o szlachetności tego czynu. Każdego dnia ktoś idzie spać głodny. Tysiące samotnych, starszych osób w całej Polsce nie może sobie pozwolić na to, by codziennie zjeść ciepły obiad. Dla nas tymczasem jest to zazwyczaj bardzo niewiele… Dlatego dla tych, którzy mogą i chcą dzielić się dobrem z innymi, stworzyliśmy inicjatywę Zawieszony Obiad. Internauci mogą za pośrednictwem naszej strony kupić obiad, który potem w restauracji zostanie wydany potrzebującemu, który już nie musi za niego płacić. W ten sposób codziennie wspólnie z ludźmi o otwartych sercach możemy nakarmić dziesiątki głodnych osób. Wystarczy parę kliknięć…

Zawieszony obiad

Podaruj CAŁY OBIAD Podaruj CAŁY OBIAD
Cena: 22,00 zł
szt.
zobacz więcej
Podaruj DRUGIE DANIE Podaruj DRUGIE DANIE
Na tej stronie możesz wykupić obiad dla potrzebującego. Wybierz zestaw obiadowy, zupę lub drugie danie i opłać. Restauracja dostanie informację o zawieszonym obiedzie i będzie mogła wydać go konkretnej osobie. Dziękujemy!
Cena: 17,00 zł
szt.
zobacz więcej
Podaruj ZUPĘ Podaruj ZUPĘ
Każdego dnia ktoś idzie spać głodny. Tysiące samotnych, starszych osób w całej Polsce nie może sobie pozwolić na to, by codziennie zjeść ciepły obiad. Dla nas tymczasem jest to zazwyczaj bardzo niewiele… Dlatego dla tych, którzy mogą i chcą dzielić się dobrem z innymi, stworzyliśmy inicjatywę Zawieszony Obiad. Internauci mogą za pośrednictwem naszej strony kupić obiad, który potem w restauracji zostanie wydany potrzebującemu, który już nie musi za niego płacić. W ten sposób codziennie wspólnie z ludźmi o otwartych sercach możemy nakarmić dziesiątki głodnych obiad. Wystarczy parę kliknięć…
Cena: 7,00 zł
szt.
zobacz więcej

Czym jest zawieszony obiad

"Zawieszona kawa" - tak nazywa się bar w Rzymie otwarty przez artystów. Nawiązuje on do neapolitańskiej tradycji płacenia za dodatkową kawę dla kogoś, kogo na nią nie stać. W naszych lokalach - Restauracje Gary Babci Krysi, można podarować posiłek dla kogoś kto tego posiłku potrzebuje. Nasz projekt to nie "zawieszona kawa", lecz "zawieszony obiad".

Właśnie dzisiaj - tutaj dzięki tej stronie i tej pozycji w naszym sklepie możesz podarować dla kogoś posiłek! To wielki i piękny cel, nie wspominając już o szlachetności tego czynu.

Czym że dla wielu z nas jest 22 zł... to wielki nic można by rzec. Dla naszych podopiecznych 22 zł to często nieosiągalna suma, jaką rzadko kiedy mają w swoim portfelu.

Już dzisiaj kupując "zawieszony obiad" stajesz się niejako darczyńcą posiłku dla naszego Seniora lub bezdomnego, który właśnie dzięki Tobie jutro będzie mógł zjeść obiad w naszych restauracjach, który właśnie Ty teraz podarujesz. W ciągu ostatniego roku na tej stronie Darczyńców było ponad 30 tys. Dzięki Nim w Płocku i w Mławie zostały przekazane osobom bezdomnym i potrzebującym obiady pełnowartościowe składające się z dwóch dań.

Wy staliście się Darczyńcą posiłku, który wielu uratował życie. Każdego dnia przekazując Wasze zawieszone obiady widzimy w oczach i na twarzach obdarowanych wdzięczność, której nie da się opisać. Zgodnie z Waszymi sugestiami obecnie można zawiesić trzy rodzaje posiłków. Samą zupę która jest pełnowartościowym jednym daniem obiadowym ale również bardzo ważnym w codziennym odżywianiu.

Jeśli chcesz? Możesz zawiesić tylko drugie danie, składające się z porcji mięsa, surówki i wypełnienia (ziemniak, kasza lub ryż) Jeśli stać Ciebie aby zamówić cały zestaw obiadowy? Zapraszamy… Wówczas nasz podopieczny – samotny, bezdomny, potrzebujący wsparcia człowiek otrzyma dwudaniowy obiad. Liczymy, że zmiana jaką wprowadziliśmy w zakresie zawieszonych posiłków przyczyni się do tego, że jeszcze więcej osób potrzebujących wsparcia, będzie mogła skorzystać z Waszego dobrego serca. Zawieszony posiłek kosztuje tak niewiele, a ratuje życie potrzebującego! Dlatego też zachęcamy do włączenia się w naszą akcję i zawieszenia obiadu, zupy lub samego drugiego dania. Pamiętajmy wszyscy, że dobro dane drugiemu człowiekowi wraca w dwójnasób.

 

Ilość wszystkich podarowanych obiadów (podarowanie jednego – 22 zł) w dniu jutrzejszym przekazywana jest do naszego personelu w kuchni restauracji Gary Babci Krysi Pani Kasia - pracownik naszej restauracji nabija wszystkie zawieszone obiady na kasę fiskalną Osoba potrzebująca, której nie stać na ten obiad podchodząc do kasy uzyskuje informację, iż mamy dla niej zawieszony obiad! Na koniec dnia - przekazujemy na Facebook'u informację ile zawieszonych obiadów wydaliśmy w danym dniu! W przypadku gdy chętnych na zawieszone obiady jest mniej niż ich podarowaliście - bony obiadów niewykorzystanych przechodzą na kolejny dzień! To bardzo proste, przejrzyste i czytelne dla Wszystkich!

Co podajemy na obiad?

Codziennie w naszych restauracjach serwujemy świeże potrawy. Zestaw dnia składa się z dwóch dań. świeżej gotowanej codziennie zupy jak również drugiego dania w skład którego wchodzą najczęściej danie mięsne przygotowywane przez naszą kuchnię codziennie od rana, ziemniaki lub kasza i surówka. Wszystkie dania przygotowywane są ze świeżych produktów i świeżych dostaw jakie codziennie przyjeżdżają do naszych restauracji. Nad całością czuwa Seniorka Irena, która od początku jest z nami w naszej Restauracji w Mławie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl